zahid.info, 2020-06-04 17:23

"Можливість прокинутися": Обама підтримав протести в США

"Можливість прокинутися": Обама підтримав протести в США

Масові протести в Сполучених Штатах, які спалахнули після смерті афроамериканця, дають людям можливість "прокинутися" і змінити Америку. Про це заявив колишній президент США Барак Обама, передає Reuters.

"У певному сенсі, якими б трагічними не були ці останні кілька тижнів, якими б складними, страшними і невпевненими вони були, вони також стали неймовірною можливістю для людей прокинутися... Це дає можливість всім разом боротися, змінювати Америку і змушувати її реалізовувати свої кращі ідеали", – заявив Обама.

Він також безпосередньо звернувся до молодих кольоровим американцям, сказавши їм: "я хочу, щоб ви знали, що ви маєте значення, я хочу, щоб ви знали, що ваші життя мають значення, що ваші мрії мають значення".

Як відомо, афроамериканець Джордж Флойд загинув після жорсткого затримання поліцією в Міннеаполісі (штат Міннесота). Його смерть спровокувала масштабні протести і заворушення в США.

У боротьбі з заворушеннями до місцевих правоохоронних органів часто підключається Національна гвардія США, на даний момент задіяні 20,4 тис. Бійців в 28 штатах і столичному окрузі Колумбія. Приблизно в 40 містах, включаючи Вашингтон і Нью-Йорк, введена комендантська година.

Источник: zahid.info
Новости по теме:

США Барак Обама
Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!
Отправить Закрыть