Техника и наука
15:30
Apple оновила iPhone і iPad
Компанія Apple випустила перше оновлення операційних систем iOS 14 і iPadOS 14, реліз яких відбувся 16 вересня. Оновлення iOS 14.0.1 і iPadOS 14.0.1 виправляють виявлені неприємні недоробки і помилки.
Читать далее >
14:30
Карти Google показуватимуть статистику по COVID-19
Google вже випустив низку функцій, пов’язаних із COVID, у своєму додатку Maps, зокрема, відзначаючи потенційні затримки транзиту через спалах, відносну зайнятість місцевих підприємств та позначення місць розташування найближчих місць тестування COVID.
Читать далее >
13:30
Представлені нові зарядні пристрої потужністю 100 і 200 Вт
Зарядні пристрої на основі нітриду галію GaN поступово завойовують ринок. Такі компанії, як Nubia, Huawei, Meizu вже випустили зарядні пристрої GaN потужністю до 120 Вт.
Читать далее >
11:30
Apple зробила кабель для iPhone, який не буде ламатися
Нові iPhone 2020 модельного року отримають кабель Lightning в новій тканинної оплітці. Вона міцніше гумової, що використовується зараз і приходить в непридатність за пару місяців.
Читать далее >
15:20
Новый iPhone могут показать 13 октября, но предзаказы начнутся позже, – СМИ
Apple не представила новый iPhone на ежегодной сентябрьской презентации, как она это делала всегда ранее.
Читать далее >
13:15
Наблюдение за питомцами через смартфон. Petcube выпустил новую камеру: фото, видео
Украинская компания Petcube выпустила новую камеру для дистанционного наблюдения за домашними питомцами Petcube Cam. Пока новую камеру можно купить в американском Amazon за $39,99, но компания открыла предзаказ для украинских покупателей.
Читать далее >
21:59
Huawei виготовлятиме стаціонарні ПК та монітори
Санкції з боку США підштовхнули Huawei до запуску нових категорій продуктів. Згідно свіжого витоку, китайський ТехноГігант планує вийти на ринок стаціонарних ПК, а також налагодити випуск комп’ютерних моніторів.
Читать далее >
21:44
Mozilla випустила новий Firefox
Команда Mozilla оголосила про випуск Firefox 81. Свіжа версія фірмового браузера містить безліч нових функцій, включаючи управління аудіо і відео з клавіатури або гарнітури
Читать далее >
16:15
Samsung Galaxy S21 Ultra отримає акумулятор ємністю 5000 мАг
Хоча до офіційного виходу моделей Galaxy S21 залишилося кілька місяців, подробиці про смартфони вже почали з’являтися в Інтернеті.
Читать далее >
14:15
Компанії Intel дозволили постачати свою продукцію Huawei
Intel отримала у регулюючих органів США ліцензії на продовження поставок певних продуктів для Huawei Technologies, повідомив сьогодні представник американської технологічної компанії. Перелік продукції не уточнюється.
Читать далее >
13:50
В Японии выпустили лампу, которая убивает Covid-2019 в помещениях
Ее можно использовать в помещениях, где постоянно находятся люди
Читать далее >
10:15
В Facebook та Instagram почнуть видаляти чужі зображення
Facebook дозволить людям контролювати зображення, якими вони володіють, і слідкувати за тим, де вони публікуються. В оновленні своєї платформи компанія починає працювати з певними партнерами, щоб надати їм право вимагати право власності на зображення, а потім модерувати, де ці зображення відображаються на платформі Facebook, зокрема в Instagram.
Читать далее >
18:00
Изменены устоявшиеся представления о древних людях
Ученые Института химической экологии Общества Макса Планка в Германии обнаружили в Саудовской Аравии древние следы человека современного типа возрастом 120 тысяч лет. Об открытии, которое изменяет устоявшиеся представления о расселении людей по Евразии.
Читать далее >
12:45
СМИ: в магазинах может не хватить дешевой PlayStation 5 без Blu-Ray-привода
Для нового поколения Sony подготовила две версии PlayStation 5 — с Blu-Ray-приводом и без. Консоль уже стала доступна для предзаказа, и, судя по всему, «бездисковых PS5» оказалось меньше.
Читать далее >
11:00
Microsoft покупает компанию-издателя популярных видеоигр за 7,5 миллиардов долларов
В понедельник утром Microsoft сообщила, что заплатит 7,5 миллиардов долларов за покупку ZeniMax Media, компании-учредителя гиганта по производству видеоигр Bethesda Softworks.
Читать далее >
17:15
В iOS 14 виявили неприємну помилку
У щойно випущеному оновленні iOS 14 і iPadOS 14 виявили неприємну помилку
Читать далее >
09:45
Sony розкрила ціни ігор для PS5
В офіційному блозі Sony підтвердила, що ціни на PS5-ігри виростуть.
Читать далее >
17:50
WhatsApp, Signal і Telegram провалили тест на безпеку
WhatsApp, Signal і Telegram «зливають» номери телефонів своїх користувачів (а в разі Telegram навіть і тих хто в ньому не зареєстрований), що дозволяє витягти всю інформацію з їх профілів.
Читать далее >
16:30
Пользователи WhatsApp по всему миру столкнулись с проблемой
Пользователи бета-версии мессенджера WhatsApp со всего мира столкнулись с проблемой в работе приложения. Как сообщает NewsBytes, баг обновления заключается в том, что юзеры пропадают из групповых чатов.
Читать далее >
11:45
Вокруг Apple разгорается скандал после презентации новинок
Spotify потребовал от антимонопольщиков принять меры против корпорации Apple
Читать далее >
1 2 3 4 5 >>