Авто
02:29
Opel представил раллийный электромобиль Corsa-e Rally стоимостью 50 тыс. евро на основе одноименной серийной модели
В мае текущего года компания Opel представила серийный городской электромобиль Corsa-e. Теперь производитель решил пойти дальше и анонсировал раллийную версию модели, которую может приобрести любой желающий для собственного удовольствия или участия в новой раллийной серии ADAC Opel e-Rally Cup.
Читать далее >
14:34
Volvo в рамках глобальної ініціативи E.V.A. підвищує безпеку жінок в автомобілях
У рамках глобальної стратегії з підвищення безпеки автомобілів та ініціативи E.V.A.(Equal Vehicle for All) Volvo розробляє нові та вдосконалює існуючі способи захисту жінок на основі ретельно зібраного масиву даних.
Читать далее >
17:26
Национальный финал Porsche Golf Cup 2019
Четыре победителя турнира получили право представлять Украину на международном финале
Читать далее >
17:18
> > ОНОВЛЕНИЙ LAND ROVER DISCOVERY SPORT – ТУРБОТА ПРО НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ ТА КОМФОРТ ПАСАЖИРІВ
Вражаючий комфорт та якість автовиробника Jaguar Land Rover сягають ще вищого рівня в оновленій моделі Land Rover Discovery Sport. Останні відкриття розробників компанії дозволяють економніше витрачати пальне та зберігати у безпеці навколишнє середовище.
Читать далее >
14:52
JAGUAR LAND ROVER ПРАЦЮЄ НАД СТВОРЕННЯМ 3D КЛІЄНТСЬКОГО ДОСВІДУ ЗА ДОПОМОГОЮ ДИСПЛЕЯ HUD
Компанія Jaguar Land Rover працює над розробкою наступного покоління прозорих дисплеїв HUD, які зможуть транслювати інформацію щодо безпеки на дисплей прямо перед водієм, а також дозволять пасажирам дивитися 3D фільми прямо зі своїх сидінь під час сумісних поїздок на автономних автомобілях у майбутньому.
Читать далее >
12:30
Новый McLaren 750 LT заметили без камуфляжа (фото, видео)
Предстоящая версия McLaren Longtail 720S была замечена во время серии испытаний на дорогах возле Нюрбургринг и на самой трассе
Читать далее >
20:04
Продажі автомобілів VOLVO в Україні зросли на 17,2% у липні 2019 року
Компанія «Віннер Імпортс Україна», офіційний імпортер шведського автовиробника Volvo Cars, збільшила продажі Volvo в Україні у липні на 17,2%. За 7 місяців 2019 року кількість проданих автомобілів склала 534, що на 48,7% більше у порівнянні з аналогічним періодом 2018 року.
Читать далее >
22:38
Volvo Cars Tech Fund вперше проінвестував у стартапи за межами США та Європи
Компанія Volvo Cars, яка з 2017 року підтримує стартапи у галузі технологічних інновацій, вперше стала інвестором проєктів поза межами розвинутих ринків США та Європи.
Читать далее >
12:15
Новый Alpina B3 поймали на тестах почти без камуфляжа (фото)
Прототипы седанов и универсалов попали в поле зрения объективов в Южной Европе
Читать далее >
16:34
LAND ROVER НАДАЄ НОВЕ ЖИТТЯ КЛАСИЧНИМ АВТОМОБІЛЯМ LAND ROVER DEFENDER
Land Rover Classic представляє ряд оновлень для попередніх моделей Land Rover Defender, які покращують продуктивність і маневреність автомобілів. На оновлення компанію надихнула ексклюзивна обмежена серія Land Rover Defender Works V8 – 70ий випуск.
Читать далее >
14:25
ЕКСПЕРТИ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА ПРОВОДЯТЬ ВИПРОБУВАННЯ ПРОТОТИПУ НОВОГО LAND ROVER DEFENDER У ПУСТЕЛІ НА ЧЕСТЬ ВІДНОВЛЕННЯ 65-РІЧНОГО ПАРТНЕРСТВА ДВОХ ОРГАНІЗАЦІЙ
Під час заключного етапу міжнародних випробувань прототип нового Land Rover Defender пройшов перевірку під наглядом експертів з тестування автомобілів з повним приводом з Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.
Читать далее >
16:54
Самый быстрый гиперкар в мире готов появиться на публике (видео)
У компании SSC на доведение проекта Tuatara до «клиентской» стадии ушло 8 лет, но они справились. Известна дата премьеры серийного образца самого амбициозного гиперкара
Читать далее >
19:52
СПОСОБИ ЗАРЯДКИ JAGUAR I-PACE – ЩО ВИБРАТИ І ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?
Завдяки технічним, екологічним та фінансовим перевагам електрокарів, автовласники України поступово відмовляються від автомобілів із двигуном внутрішнього згоряння.
Читать далее >
07:50
Первое официальное изображение электрокроссовера Fisker Electric SUV, которые обещают выпустить в 2021 году по цене менее $40 тыс.
После ряда тизеров Хенрик Фискер опубликовал первое информативное изображение будущего электрокроссовера Fisker, который дожен выйти на рынок во второй половине 2021 года по цене менее $40,000.
Читать далее >
15:50
JAGUAR XE SV PROJECT 8, НАЙШВИДШИЙ У СВІТІ СЕДАН, ПОБИВ СВІЙ ВЛАСНИЙ РЕКОРД ПРОХОДЖЕННЯ ТРАСИ НЮРБУРГРИНГ НОРДШЛЯЙФЕ
Розроблений підрозділом Jaguar Special Vehicle Operations автомобіль Jaguar XE SV Project 8 продемонстрував повний спектр своїх технічних можливостей, встановивши новий рекордний час, за який чотиридверний серійний автомобіль пройшов трасу Нюрбургринг Нордшляйфе: 7 хвилин 18,361 секунди.
Читать далее >
15:45
Національний фінал Volvo World Golf Challenge 2019 в Україні
20 липня 2019 року компанія «Віннер Імпортс Україна, Лтд», офіційний імпортер автомобілів Volvo в Україні, вдруге провела Volvo World Golf Challenge – етап світової серії аматорських турнірів із гольфу.
Читать далее >
13:26
Продажі автомобілів VOLVO в Україні зросли на 55% за 1 півріччя 2019 року
Компанія «Віннер Імпортс Україна», офіційний імпортер шведського автовиробника Volvo Cars, збільшила рівень продажів Volvo в Україні на 55% з початку 2019 року у порівнянні із аналогічним періодом 2018 року. За результатами першого півріччя було продано 466 автомобілі.
Читать далее >
15:49
JAGUAR LAND ROVER ПРЕДСТАВИВ ПРОТОТИП LAND ROVER DEFENDER
Камуфльований прототип Land Rover Defender, який знаходиться на фінальній стадії глобальної інженерної розробки, продовжує проходити найскладніші випробування в історії всіх автомобілів Land Rover в рамках підготовки до серійного виробництва.
Читать далее >
22:32
BMW назначил нового генерального директора.
Оливер Ципсе приступит к обязанностям гендиректора с 16 августа 2019 года
Читать далее >
16:54
Harley-Davidson рассекретил детали электрического Livewire (фото)
Компания из Милуоки наконец-то огласила все технические характеристики своего первого электрического мотоцикла
Читать далее >
1 2 3 4 5 >>