zahid.info, 2020-02-13 15:45

"Укрпошта" призупинила відправку посилок до Китаю через коронавірус

"Укрпошта" призупинила відправку посилок до Китаю через коронавірус

АТ "Укрпошта" тимчасово припинило відправляти усі види посилк до Китаю.

Як йдеться в повідомленні на сайті підприємства, дана ситуація виникла через значне скорочення рейсів до Китаю більшістю авіакомпаній через спалах коронавірусу. "Жодних заборон зі сторони Національної пошти Китаю на разі не має. Однак, у зв’язку зі значним скороченням  більшістю авіакомпаній рейсів до Китаю на не визначний термін, приймання усіх видів відправлень до Китаю тимчасово призупинено. Всі відправлення, прийняті до 11 лютого, будуть доставлені, однак загальні терміни доставки поштових  відправлень можуть бути змінені", - йдеться в повідомленні.

Крім того в "Укрпошті" попередили, що посилки з Китаю до України можуть прибувати зі значним запізненням. "Через значне скорочення рейсів більшістю авіакомпаній, терміни транзиту пошти до України можуть бути збільшені", - пояснили в "Укрпошті".

"Національної пошти Китаю та інші логістичні партнери, які здійснюють доставку з цієї країни до України, не мають жодних заборон від ВООЗ та Всесвітнього поштового союзу на вивіз пошти з території Китаю", - додали там.

Источник: zahid.info
Новости по теме:

Китай Укрпочта
Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!
Отправить Закрыть