• Главная
  • Новости
  • Мир
  • Затримання "вагнерівців": у Білорусі не виключають можливості відключення інтернету
zahid.info, 2020-07-30 15:45

Затримання "вагнерівців": у Білорусі не виключають можливості відключення інтернету

Затримання "вагнерівців": у Білорусі не виключають можливості відключення інтернету

У білоруській Раді безпеки не виключають можливість того, що в республіці буде відключений інтернет через події із затриманням членів ПВК "Вагнера".

Про це повідомив кандидат у президенти країни Андрій Дмитрієв після зустрічі в Центрвиборчкомі. За його словами, відповідну інформацію озвучив секретар Радбезу Андрій Равков, повідомляє Euroradio.

За його словами, таке рішення можуть ухвалити, "якщо виникне загроза національній безпеці".

У Радбезі також заявили, що затримані цілеспрямовано погрожували масовим заходам. За словами Равкова, які переказав Дмитрієв, затримані бойовики дають різні свідчення. Деякі, мовляв, кажуть, що приїхали в Білорусь робити революцію. При цьому ГРУ і ФСБ не інформували білоруську сторону, що ця група повинна приїхати в Білорусь.

Дмитрієв поставив Равкову питання, як буде організовано безпеку людей, якщо 9 серпня вони вийдуть на площу з мирним протестом. Він підкреслив, що ці протести ніяк не пов'язані з намірами кандидатів у президенти. Але така ситуація повторюється після кожних президентських виборів.

"Сподіваюся, що відповідь цю ми ще отримаємо", - додав політик.

Саме 9 серпня в Білорусі відбудуться президентські вибори.

Источник: zahid.info
Новости по теме:

интернет Беларусь
Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!
Отправить Закрыть