zahid.info, 2020-06-04 11:15

У США планують розширити санкції проти "Північного потоку-2"

У США планують розширити санкції проти "Північного потоку-2"

Сенатори США розробили документ, який передбачає розширення санкцій проти газопроводу "Північний потік-2".

Про це повідомляє Bloomberg.

Документ розширює санкції для компаній, які надають «послуги андеррайтингу або страхування або перестрахування» для кораблів, які працюють на трубопроводі, а також для компаній, що надають «послуги або засоби для модернізації технологій або установки зварювального устаткування».

На думку сенаторів, розширення санкцій щодо газопроводу не дасть Росії завершити будівництво, яке становить «критичну загрозу національній безпеці Америці».

Раніше виконуючий обов'язки директора Національної розвідки США Річард Гренель заявив про можливе введення нових санкцій проти компанії Nord Stream 2.

Як повідомлялося, Федеральне мережеве агентство ФРН відмовило у звільненні "Північного потоку-2" від правил газової директиви ЄС .

Власник, Nord Stream-2 AG, швидше за все, подасть апеляцію у Вищий земельний суд Дюссельдорфа.

4 квітня 2019 року Європарламент прийняв оновлену директиву (закон Євросоюзу), що поширює правила газового ринку ЄС на трубопроводи, прокладені з країн, що не входять в союз, в тому числі "Північний потік-2".

Серед головних положень директиви - поділ компаній, що постачають газ, і компаній, що його транспортують.

Це означає, що компанія-оператор "Північного потоку-2" повинна бути незалежною від "Газпрому", а 50% його пропускної потужності повинні резервуватися для альтернативних постачальників. Винятки можливі, але тільки зі схвалення Єврокомісії.

Источник: zahid.info
Новости по теме:

ГТС Северный поток-2
Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!
Отправить Закрыть