zahid.info, 2021-12-03 10:46

Одна українка увійшла до залікової зони спринту етапу Кубку світу з біатлону

Спринтом у жінок стартував другий етап Кубка світу з біатлону в шведському місті Остерсунд, повідомляє Федерація біатлону України.

Найкращий результат в українській збірній показала Юлія Джима, щоправда, поки що межа мрій українських спортсменок цього сезону – боротьба за топ-двадцятку. Хоча Джима перед другою стрільбою могла розраховувати навіть на місце у квітковій церемонії, але з одним колом штрафу на стійці фінішувала 19-ю.

Натомість Дар'я Блашко фінішувала 49-ю (1), Валентина Семеренко 60-та (1), Олена Білосюк 66-та (2), а Віта Семеренко 77-ма (1).

Відзначимо, що золота нагорода відправиться до австрійки Лізи Хаузер, "срібна" – до Ельвіри Еберг, а бронзова медаль в активі білоруски Анни Соли.

Источник: zahid.info