zahid.info, 2020-10-19 11:45

Футбол. «Олександрія» і «Дніпро-1» здобули перемоги

«Олександрія» – «Інгулець». 4:3. Олександрія. КСК «Ніка». Рефері – Сергій Бойко (Київська область). Голи: Грицук, 7,  Устименко, 10, Бондаренко, 35, Дудка, 41 – Коваленко, 43, Бартулович, 67(п), Янаков, 74 (п). Вилучено Лучкевича («Олександрія», два попередження), Павлова («Інгулець», 69, пряма червона картка).

«Дніпро-1» – «Десна» 2:0. Дніпро. «Дніпро-Арена». Рефері – Катерина Монзуль (Харків). Голи: Назаренко, 1, Довбик, 50 (п).

«Динамо», «Ворскла» – по 14 очок, «Шахтар» – 12, «Колос» – 11, «Маріуполь» – 10, «Олімпік», «Десна», «Олександрія» – по 9, «Зоря» – 6, «Дніпро-1» – 5, «Інгулець», «Минай» – по 4, «Рух» – 2, «Львів» – 1.

Жвавий матч вийшов в Олександрії. Хто міг подумати на 41-й хвилині, коли господарі вели перед 4:0, що надалі забиватимуть тільки гості? Але саме так воно і сталося. І все завершиться мінімальною перемогою «Олександрії».

Про напруження боротьби свідчить той факт, що рефері показав по червоній картці гравцям обох команд.

***

У Дніпрі господарі відкрили рахунок уже на першій хвилині. І надалі цілком пристойно грали з сильним суперником.

А після перерви дніпряни реалізували пенальті і довели зустріч до першої перемоги в чемпіонаті. До речі, це також  перша звитяга команди під орудою нового наставника хорвата Ігоря Йовічевича.

Источник: zahid.info