
Про це повідомив сам Мельцер на брифінгу, відповідаючи на запитання кореспондента Укрінформу щодо аргументації відмови окупаційної влади Криму надати доступ до місць несвободи.
"Я звернувся до "де-факто" влади, яка наразі контролює Крим, щодо доступу. Російська влада не готова була надавати доступ в рамках частини мого візиту до України. Я не зміг потрапити в Крим, тому я не контактував особисто з "де-факто" владою у Криму, включно з російським омбудсменом, саме через відмову", - заявив він.
Він також зауважив, що зустрівся з багатьма жертвами катування та жорстокого поводження, які покинули АРК після того, як ці особи були піддані жорстоким актам катувань та жорстокому поводженню з боку російських правоохоронних органів.
"Згідно з отриманою інформацією, кримські татари піддавались особливому переслідуванню, особливо ті, хто бойкотував так званий "референдум" у березі 2014 року. Такі дії правоохоронці виправдовувались боротьбою з тероризмом", - зазначив доповідач ООН.
Він також закликав представників "влади" в окупованому Криму надати безперешкодний доступ до моніторингу для міжнародних правозахисних організацій.
Мельцер також зазначив, що в рамках свого візиту до України він відвідав, зокрема, місця несвободи в ОРДЛО.
-
04.06.21 12:03Распродажа тюрем в Украине: сколько "лотов" продали и что заработали
-
07.09.20 11:30Мін'юст виставить на продаж ще одну колонію
-
17.08.20 16:15У Київському СІЗО відремонтували п’ять камер за гроші з VIPів (фото)
-
17.08.20 13:08Великий розпродаж: хто може купити українські в'язниці і на що їх перетворять