Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ) вперше увійшло до рейтингу топ-25 інноваційних компаній України. Рейтинг проводився авторитетним діловим виданням «Власть денег». При відборі номінантів головним критерієм стала наявність успішно реалізованих інновацій у сфері виробництва або послуг, а також їх вплив на економіку та міжнародний авторитет України.
При складанні рейтингу видання використало дані з відкритих джерел, в тому числі, повідомлення ЗМІ і думки галузевих експертів. МТСБУ – єдина організація в галузі страхування, яка включена в рейтинг.
Нагадаємо, за останні два роки МТСБУ ініціювало і впровадило кілька діджитал-інновацій на ринку ОСЦП. Зокрема, було запроваджено електронний поліс ОСЦПВ у лютому 2018 року. За 9 місяців 2020 року було укладено 2,2 млн таких договорів, що майже в три рази вище показника за відповідний період 2019 року. Сума премій по електронним договорами за січень-вересень 2020 року склала 1,8 млрд грн (+248%). Сьогодні кожен третій договір ОСЦПВ укладається в електронній формі.
Крім цього, ефективно впроваджений європротокол, який дозволяє фіксувати ДТП без участі поліції. За 8 місяців 2020 роки кількість європротоколів склала 30,7 тис. шт., що на 2,4% перевищує показник за аналогічний період 2019 року. Частка європротоколу в загальній кількості виплат, зроблених по ОСЦПВ, склала 33,6%. Сума таких виплат зросла на 17% – до 330,9 млн грн.
Почав працювати і цілий ряд діджитальних сервісів як для автовласників, так і для професійних учасників ринку ОСЦПВ: система електронних комунікацій МТСБУ з аварійними комісарами та експертами для визначення суми страхового відшкодування, система цифрових комунікацій МТСБУ з іноземними страховиками і бюро, електронний кабінет одержувача регламентних виплат і таке інше.
Для розвитку технологій у сфері автострахування в МТСБУ створено власний інноваційний хаб. Основним завданням хабу є підтримка і просування технологічних стартапів в автострахуванні і сфері безпеки дорожнього руху.
«Наша мета – повністю перевести ринок автострахування на цифрові інструменти. Інноваційний розвиток має відбуватися разом із модернізацією законодавства галузі і чітким виконанням страховиками своїх зобов'язань перед потерпілими. Ми активно впроваджуємо технології та сучасні підходи в сфері ОСЦПВ. І раді, що наші зусилля помітні і за фінансовими показниками, і на думку експертного співтовариства», – говорить генеральний директор МТСБУ Володимир Шевченко.
Источник: zahid.info
-0
+0
Новости по теме:
-
29.11.21 14:14За III квартал 2021 року страховики ОСЦПВ сплатили близько 900 млн грн
-
18.11.21 10:53МВС та МТСБУ розвивають цифрові сервіси для автовласників
-
20.10.21 15:54За 9 місяців 2021 року МТСБУ сплатило понад 202 млн грн
-
29.09.21 14:22Якість врегулювання в МТСБУ стала ще кращою: результати опитування отримувачів виплат
Подписывайтесь на аккаунт zahid.info в Twitter и Facebook: в одной ленте - все, что
стоит знать о политике, экономике, бизнесе и финансах.